Apie mus

ELSKAIFA – Inžineriniai elektronikos ir automatikos sprendimai

ELSKAIFA – aukštųjų technologijų įmonė, teikianti profesionalias produktų kūrimo ir vystymo (ODM - Original Design Manufacturing) paslaugas nuo elektronikos projektavimo iki programinės įrangos kūrimo ir individualių pramonės automatizavimo sprendimų. Mūsų naudojama mišraus tipo Agile ir Waterfall projektų valdymo sistema leidžia tiksliai atlikti planavimo ir projektavimo etapus bei lanksčiai vykdyti produkto vystymą, testavimą ir tolesnę jo plėtrą.

Misija ir vizija

Misija – kokybiškų ir modernių inžinerinių elektronikos ir automatikos sprendimų teikimas Klientui. Tikime, kad visi geri (ir genialūs) sprendimai gali būti realizuojami paprasčiausiais metodais, – vienintelė tam reikalinga sąlyga – griežta darbo ir kokybės disciplina. Tik nuolat su Klientu palaikomas kontaktas, atsižvelgiant į Jo pastabas ir pageidavimus, bei sukuriamas nenutrūkstamas grįžtamasis ryšys gali leisti priimti teisingus sprendimus ir sukurti sėkmingą produktą.
Vizija – tai Klientų pasitikėjimas įmone, kuris virstų partneryste ir leistų užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą produktų kūrimo ir vystymo srityse. Manome, kad tai pasiekti padeda nuolatinis asmeninis tobulėjimas, modernių ir novatoriškų sprendimų priėmimas, jų taikymas. Tik užsiimant pastoviu saviugdos procesu galima įgyti naujų žinių ir įgūdžių, o gautą patirtį pritaikyti kuriant modernias sistemas.