Programinės įrangos kūrimas

Elektronikos ar automatikos įtaisas nėra užbaigiamas tik aparatinės dalies (hardware) projektavimo etapu. Dažnu atveju įrengime yra implementuotas valdiklis, kontroleris, kuris atlieka tam tikrą valdymo algoritmą ir savyje turi nustatytų instrukcijų sąrašą. Tai realizuojama programinio kodo (firmware) kūrimu ir įrašymu į valdiklio atmintį. Taip pat kai kurios sistemos gali turėti vartotojo sąsają įvairių parametrų įvedimui ir išvedimui, kuri pateikiama kompiuterio ar išmaniojo įrenginio ekrane. Tuo tikslu sukuriama vartotojo sąsajos (GUI) ir mobiliųjų aplikacijų programinė įranga (software).

Įterptinių sistemų programavimas

MCU Image Įterptinių sistemų programinio kodo rašymas. Naudojami pažangiausios technologijos, pritaikyti sparčiam darbui, bet optimizuoti energijos resursams, ARM architektūros mikrovaldikliai – STM32, NRF ir kt.
Programinė įranga kuriama duomenų surinkimo (matavimo, monitoringo), įrengimų valdymo, duomenų atvaizdavimo ir perdavimo įprastomis laidinėmis sąsajomis arba bevieliu ryšiu ir kitos specifinės įterptinės sistemos.

Vartotojo sąsajų (GUI) kūrimas

GUI Image Grafinės operatoriaus vartotojo sąsajos (GUI – Graphical User Interface) kūrimas Windows ir Linux aplinkose. Įvairaus pobūdžio valdymo komandų įvestis naudojantis standartine kompiuterio periferija arba specializuota pramonine valdymo panele, procesų ir įterptinės sistemos stebimų parametrų atvaizdavimas bei duomenų įrašymas į vietinę arba debesų paslaugų Duomenų Bazę (DB).

Linux sistemų kūrimas

Linux Image Išmaniųjų sistemų, dirbtinio intelekto (AI) sprendimų Linux aplinkoje programavimas didžiųjų duomenų analizei, realaus laiko vizualizacijoms ir pilnai automatinių sprendimų priėmimui pramonės įrenginiuose. Naudojamos lengvai integruojamos, suderinamos su įvairiomis platformomis, efektyvios ir didelio našumo atvirojo kodo sistemos (pvz., RaspberryPI).

Android ir iOS mobiliųjų aplikacijų kūrimas

App Image Mobiliųjų Android ir iOS programėlių kūrimo darbai. Išmaniojo įrenginio (išmanaus mobiliojo telefono, planšetės ir kt.) pagalba bevieliu ryšiu galima valdyti nutolusias įterptines sistemas, atlikti jų parametrų korekcijas (keisti nustatymus) bei realiu laiku stebėti ir grafiškai atvaizduoti matuojamus dydžius, vykstančius procesus.

Programuojamų loginių valdiklių programavimas

Programuojamų loginių valdiklių (PLV, PLC – Programmable Logic Controller) programavimo darbai. Darbai atliekami su plačiausiai pasaulyje naudojamais Siemens šeimos PLV valdikliais, pritaikytais modernioms ir aukštu patikimumu pasižyminčioms automatikos valdymo sistemoms kurti.