Techninė pramonės priežiūra

Techninė pramoninių įrenginių priežiūra ir aptarnavimas

Pramoninių įrenginių aptarnavimas Atliekami pramoninių įrenginių aptarnavimo ir priežiūros darbai, elektronikos ir mechanikos gedimų šalinimas, reikalui esant – atvirkštinė inžinerija ir projektavimas. Dažnu atveju, įvykus pramoninio įrenginio mazgo gedimui, nereikia skubėti jo atsisakyti ir keisti nauju – atlikus profesionalius remonto darbus naudojant kokybiškus komponentus, įrengimas tinkamai funkcionuos dar ilgą laiko tarpą.

Pramoninių įrenginių gedimų šalinimas darbo vietoje

Gedimų šalinimas darbo vietoje Įprastai pramonės įrengimai yra stacionarūs, didelių gabaritų, todėl įvykus tam tikram nenustatytam gedimui nėra galimybės visą įrenginį perkelti į kitą vietą remonto darbams atlikti. Tuo tikslu pramoninio įtaiso aptarnavimas yra vykdomas įrengimo darbo vietoje, kurioje atliekama įrenginio diagnostika ir nustatomas gedimą turintis mazgas. Parinkus originalius arba ne prastesnių parametrų pakaitinius komponentus atliekami įrenginio remonto darbai.

Pramoninių modulių remontas

  • Elektronikos moduliai: maitinimo blokai (PSU), dažnio keitikliai (VFD), valdikliai, prievadų išplėtimo (I/O) plokštės ir kt.
  • Elektromechaniniai įtaisai: elektriniai varikliai, špindeliai, įvairaus tipo servo-pavaros ir kt.
  • Mechaniniai mazgai: ašys, guoliai ir jų blokai, sraigtai ir jų movos, krumpliaračiai bei kt.