Techninė pramonės priežiūra

Techninė pramoninių įrenginių priežiūra ir aptarnavimas

Pramoninių įrenginių aptarnavimas Atliekami planiniai pramoninių įrenginių aptarnavimo ir priežiūros darbai, automatikos ir mechanikos gedimų šalinimas, atvirkštinė inžinerija ir dalių gamyba. Dažnu atveju, įvykus pramoninio įrenginio mazgo gedimui, nereikia skubėti atsisakyti įrengimo ir jį keisti nauju – atlikus profesionalius remonto darbus naudojant kokybiškus komponentus bei atliekant planinę priežiūrą, įrengimas tinkamai funkcionuos dar ilgą laiko tarpą.

Pramoninių įrenginių gedimų šalinimas darbo vietoje

Gedimų šalinimas darbo vietoje Įprastai pramonės įrengimai yra stacionarūs, didelių gabaritų, todėl įvykus tam tikram nenustatytam gedimui nėra galimybės visą įrenginį perkelti į kitą vietą remonto darbams atlikti. Tuo tikslu pramoninio įtaiso aptarnavimas yra vykdomas įrengimo darbo vietoje, kurioje atliekama įrenginio diagnostika ir nustatomas gedimą turintis mazgas. Parinkus originalius arba ne prastesnių parametrų pakaitinius komponentus atliekami įrenginio remonto darbai.

Pramoninių modulių remontas

Pramoninio elektronikos įtaiso remontas

  • Elektronikos ir automatikos moduliai: maitinimo blokai (PSU), inverteriai, dažnio keitikliai (VFD), valdikliai, prievadų išplėtimo (I/O) plokštės, PLC valdikliai ir kt.
  • Elektromechaniniai įtaisai: elektriniai varikliai, špindeliai, įvairaus tipo servo-pavaros, kontaktoriai ir kt.
  • Mechanininės dalys: ašys, guoliai ir jų blokai, sraigtai ir jų movos, įvorės, krumpliaračiai ir kt.